پیام مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه بصیرت و میثاق با ولایت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه بصیرت و میثاق با ولایت پیامی صادر نمودند. متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است.
شهادت حضرت زهرا (س) تنها واقعه ای تاریخی نیست، بلکه آموزه ای متعالی در باب ولایتمــــــــداری و دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) و امام زمانمان و ولی امر مسلمین است.
دهه بصیرت و میثاق با ولایت امسال با ایام فاطمیه، سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهادت شهید فخری زاده همراه است که بایستی ضمن توجه به شرایط کنونی حاکم بر جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از رسانه ها و فضای مجازی، این روزهای ماندگار با شعار محوری بصیرت فاطمی، ولایتمداری و مقاومت علوی، بیش از گذشته گرامی داشته شود.
ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام غم بار فاطیمه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت یاد و نام تمام شهدای عزیز، باورداریم كه با حركت بر حول محور ولايت و تكيه بر بصيرت و آگاهی كه عامل اصلی خنثی‌سازی توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان است، نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان بالنده و پرشتاب در مسير تعالی و پيشرفت گام برداشته و بدینوسیله خالصانه‌ترين درودها را به روان پاك تمامی شهدای انقلاب اسلامی تقديم می نماییم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه

اخبار قبلی
فضاسازی بصری شهر فیروزکوه به مناسبت ایام فاطمیه
اخبار بعدی
تخفیفات جدید عوارض شهرداری فیروزکوه به مناسبت دهه بصیرت و میثاق با ولایت
فهرست