پیام مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی صادر نمودند. متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

هفته بسیج فرصتی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان بسیجی و تکریم شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی با آرمان‌ها و ارزش‌های مؤسس و معمار کبیر نهاد مردمی بسیج، تجدید میثاق نماییم.

بسیج همواره در صحنه حاضر بوده و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی گردیده است.

نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگزار در رخدادهای مختلف همچون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی، رزمایش کمک های مؤمنانه و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا، بی بدیل و شایسته تقدیر است.

ضمن گراميداشت هفته بسيج و تبريك آن به همه بسيجيان سرافراز و ايثارگر شهرستان فیروزکوه، موفقيت اين عزيزان و اقتدار و بالندگی روزافزون شجره طيبه بسيج را در راستای آرمان های بلند امام راحل (ره) و در پرتو منويات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه ايزد منان مسئلت داریم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه

 

اخبار قبلی
ادامه فضاسازی بصری شهر فیروزکوه به مناسبت هفته بسیج
اخبار بعدی
اعمال تخفیف ویژه در پرداخت عوارض شهرداری فیروزکوه به مناسبت هفته بسیج
فهرست