پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت علی (ع) و گرامیداشت روز پدر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت علی (ع) و گرامیداشت روز پدر پیامی صادر نمودند.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سیزدهمین روز از ماه رجب، افزون بر شادمانی میلاد اسوه خردورزی، عدالت و شجاعت، یاور همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، حضرت علی (ع)،  با احترام به ارجمندی مقام پدران و سپاس از مهر گسترده ایشان معطر شده است.

نامگذاری سالروز میلاد مولود کعبه به عنوان روز پدر، دارای عمق و معنایی درخشان است چرا که آن ابرمرد تاریخ با صبوری و گذشت و تکیه بر ذات پروردگار سبحان، برغم همه جفاکاری ها؛ پدرانه در حق امت خویش مهربانی کرد.

زادروز مولی علی (ع) همچنین فرصتی است برای قدردانی از زحمات مردان و تلاشگرانی که همواره و در هر شرایطی در جهت تأمین معاش و زندگی آبرومندانه برای خانواده هایشان در تلاش‌اند بویژه مردان، پدران و انسان های از جان گذشته ای است که در این دوران سخت بیماری کرونا با الگوگیری از شهید کعبه، جان خویش را برای نجات جان هموطنان خود بر سر دست گرفته اند.

فرخنده سالروز میلاد باسعادت مولود کعبه، مولای متقیان حضرت امام علی علیه السلام را خدمت یکایک هموطنان گرامی به ویژه همشهریان عزیز فیروزکوه، تبریک و تهنیت گفته و برایتان روزگاری سرشار از سلامتی و سعادت آرزومندیم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه

اخبار قبلی
تقدیر از کارکنان شهرداری فیروزکوه به مناسبت روز پدر
اخبار بعدی
حضور مسئولان فیروزکوه در زورخانه پوریای ولی
فهرست