پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن دهه امامت و ولایت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه با صدور پیامی فرارسیدن اعیاد فرخنده قربان و غدیر و دهه مبارک امامت و ولایت را تبریک گفتند.
متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عید سعید قربان، عید دلدادگی و رهایی از اسارت نفس و بسترى براى جارى ساختن مفهوم عبودیت و بندگى است، این روز فرخنده آموزه های فراوانی برای بشریت به همراه دارد و به ما می آموزد که باید همچون پیامبران الهی تسلیم محض فرمان خداوند متعال بود.
عید سعید غدیر خم، جشن شکرانه اکمال دین و اتمام نعمت و روز تعیین خط مشی اعتقادی، اجتماعی و سیاسی برای مسلمانان است؛ روزی که صاحب شریعت با معرفی جانشین خود از سوی خداوند، تکلیف حیات بشریت را برای همیشه مشخص کرد.
بی تردید قربان و غدیر درس های بزرگ و تاریخی به ویژه در زمینه حفظ وحدت و اتحاد برای امت اسلامی دارند و امیدواریم در دهه مبارک امامت و ولایت، فرصت بهره مندی از درس ها و آموزه های این دو عید شکوهمند برای همه مسلمانان فراهم شود.
فرصت را مغتنم شمرده و فرخنــــــده اعیاد قربان و غدیر و ایام دهه مبارک امامت و ولایت را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظلّه‌العالی) و همشهریان عزیز فیروزکوهی تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و امیدواریم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روزهای نه‌چندان دور با از بین رفتن کامل ویروس منحوس کرونا، شاهد افزایش نشاط و شادابی همه مردم جهان خصوصاً هموطنان عزیزمان در ایران اسلامی باشیم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه

اخبار قبلی
کمیسیون تقویم املاک شهرداری فیروزکوه برگزار شد
اخبار بعدی
تداوم عملیات اجرایی پروژه پل ۱۸ متری
فهرست