پیام تبریک شهردار فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1401

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار فیروزکوه در پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1401 را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نوروز، نوید زندگی نو و بهار، لبخند شیرین خداست، سال گذشته برای شهر فیروزکوه که در ماه‌ های پایانی آن توفیق خدمت در این خطه فرهنگ و طبیعت نصیب بنده شد، حائز اتفاقات خوشایندی بود و با همکاری و تشریک مساعی سازنده میان مردم و مسئولان، اقدامات خوبی در راستای سرعت دادن به روند توسعه و پیشرفت شهر در بخش‌های مختلف محقق گردید. پیشبرد شایسته اهداف و برنامه‌های توسعه‌ای با رویکرد تأمین حداکثری مصالح و منافع مردم شهر همچنین ریل گذاری مناسب برای حرکت پرشتاب، هماهنگ، متوازن، همسو و همدلانه مدیریت شهری در مسیر حل مشکلات عمرانی، خدماتی و زیرساختی از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌هایی است که در سال جدید به فضل الهی و در سایه جلب مشارکت، هم افزایی و همدلی همه‌ بخش‌ها و بهره گیری مناسب و مؤثر از مجموعه ظرفیت‌های مردمی شهر در حوزه‌های مختلف، در صدد عینیت بخشی به آن‌ها خواهیم بود.

نوروز 1401، نه فقط آغاز سال نو، بلکه شروع قرنی جدید است، در این لحظه که شاید فقط یک بار در طول زندگی ما تکرار شود، آینده ای روشن و سالی توام با بهروزی و توفیق برای مردمان ایران زمین به ویژه شهروندان کهن شهر فیروزکوه آرزومندم. نوروزتان پیروز، عیدتان مبارک

ارادتمند، علیرضا صادقی، شهردار فیروزکوه

اخبار قبلی
فعالیت بازارچه نوروزی در مجموعه خلیج فارس فیروزکوه
اخبار بعدی
پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت آغاز سال 1401
فهرست