پيام تبريك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه با صدور پيامی سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفتند.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

پرستار، مظهر فداکاری و صبوری و دریای مهر و ایثاری است که فرشته گون، برای التیام آلام بیماران و تسکین دردهای دردمندان از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

امروز پرستاران ایران اسلامی با تأسی از بزرگ پرستار عالم، حضرت زینب کبری (س)، در مقابله با ويروس منحوس كرونا، رسالت و تعهد سنگين در قبال سلامت جامعه به عهده دارند كه در اين راستا سلامتی خود را نيز در كف اخلاص گذاشته اند و نمونه‌ای از صبر را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش گذاشته و به عنوان ستون اصلی بهداشت و درمان، زحمات و خدمات شبانه روزی این قشر زحمتکش و فداکار بر کسی پوشیده نیست.

ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) و روز پرستار به محضر تمامی پرستاران پرتلاش، بدینوسیله مراتب تقدیر و قدردانی خود را از زحمات و مجاهدت‌های ارزنده این قشر شریف ابراز داشته و توفیق روزافزون همه پرستاران زحمتکش را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

به امید آنکه با یاری خداوند متعال و تلاش شما عزیزان به زودی شاهد قطع زنجیره انتقال کرونا در شهرستان فیروزکوه و کشورمان باشیم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه

اخبار قبلی
بازدید مسئولان استانی و شهرستانی از فاز ۲ پروژه کانال هدایت آب های سطحی شهرک کوهسار فیروزکوه
اخبار بعدی
تجلیل از مدافعان سلامت در شهر فیروزکوه
فهرست