پيام تبريك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1402

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه با صدور پيامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1402 را تبريك گفتند.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

بهار این ودیعه الهی و رستاخیز دوباره طبیعت، طراوت و تازگی را در  این سرزمین مقدس به ارمغان می‌آورد و از سوی دیگر آغاز بهار قرآن و ماه مبارک رمضان با آغازین روزهای نوروز همراه شده و عطر گل های بهاری با عطر معنویت ماه صیام در هم آمیخته و توأمان به مشام انسان‌های بیدار دل می‌رسد.

در سالی که گذشت علیرغم سختی ها و مشکلات، آنچه در توان داشتیم دست در دست هم و با همراهی شما عزیزان در راستای اهداف مجموعه مدیریت شهری و خدمت رسانی به مردم شریف فیروزکوه با اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در نقاط مختلف شهر، گام برداشتیم و در سال جدید نیز برای توسعه فیروزکوه و تحقق آرزوها و آرمان های مشترکمان، بیش از گذشته تلاش خواهیم کرد.

با نهايت صميميت، ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهدای والامقام و گلگون كفن ايران اسلامی به ويژه شهیدان گرانقدر شهرستان فیروزکوه، فرا رسيدن بهار و نوروز 1402 كه با حلول ماه مبارک رمضان مقارن شده است را به ملت عزيز ايران اسلامی به ويژه مردم بزرگ و عزيز فیروزکوه تبريك و شادباش می گويیم و امیدواریم سال 1402، سالی سرشار از نيكويی، بركت، عزت، سعادت و سلامت، گشايش، بهروزی و اميد و نشاط برای همه شهروندان باشد.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه

اخبار قبلی
چهارشنبه‌سوری بدون حادثه در فیروزکوه
اخبار بعدی
تحقق بیش از 90 میلیارد تومانی بودجه 1401 شهرداری فیروزکوه
فهرست