پيام تبريك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1400

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه با صدور پيامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1400 را تبريك گفتند.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

هر نوروز، شکوفه‌ها که از شاخ درختان سر بر می‌آورند و شوری در طبیعت برای رستن و زیبا شدن در می‌گیرد.

فرا رسیدن بهاران، هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت و ارج نهادن به شكوه شكفتن، جشن نكوداشت والاترين آيين های انسانی و ميعادگاه آشتی، صلح، مهربانی، مودت و محبت است.

بهار در سال 1400، با جوشش چشمه‌های رحمت الهی، جلوه‌های بی‌بدیلی در طبیعت فیروزکوه خلق کرده است؛ اما امسال با توجه به شرایط خاص و شیوع ویروس کرونا  باید با ماندن در خانه و پرهیز از سفر و دید و بازدیدهای نوروزی، از این تهدید و بحران به سلامت عبور کنیم تا بهارهای آینده را در کنار خانواده و عزیزان خود به خوبی و خوشی سپری کنیم.

ضمن تقدیر و سپاس از تمامی مردم و سربازان و مدافعان سلامت که در مقابله با بیماری کرونا جلودار هستند، امید داریم ایزد منان سال جدید را نقطه عطفی در عرصه سلامت مردم قرار خواهد داد.

با نهايت صميميت، ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهدای والامقام و گلگون كفن ايران اسلامی به ويژه شهیدان گرانقدر شهرستان فیروزکوه، فرا رسيدن بهار و نوروز 1400 كه با ولادت ائمه اطهار (ع) و اعیاد شعبانیه مقارن شده است را به ملت عزيز ايران اسلامی به ويژه مردم بزرگ و عزيز فیروزکوه تبريك و شادباش می گويیم و از خداوند منان و بهارآفرين، برای همه ايرانيان و فیروزکوهی های پرمهر، سالی سرشار از نيكويی، بركت، عزت، سعادت و سلامت آرزو داریم و اميدواریم در سايه منويات مقام معظـــم رهبری (مد ظله العالی)، سال 1400 سالی سرشار از گشايش، بهروزی و اميد و نشاط باشد.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه

اخبار قبلی
استقبال از بهار در فیروزکوه با نصب المان های نوروزی در سطح شهر
اخبار بعدی
آغاز به کار مجموعه خلیج فارس فیروزکوه
فهرست