بازدید از پروژه های شاخص شهرداری با حضور سید احمد رسولی نژاد / مشکلات حوزه مدیریت شهری فیروزکوه طرح و بررسی شد

گزارشی از بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شهرداری و سطح شهر فیروزکوه

شهردار فیروزکوه:
🔹برابر هماهنگی قبلی در دو نوبت صبح و عصر، خدمت دکتر سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بودیم.
🔹در نوبت صبح با حضور دکتر محمدی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در خصوص صدور مجوز حفاری برای اجرای پروژه تصفیه خانه و فاضلاب شهری هماهنگی های لازم انجام شد.
🔹در نشست بعدی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و برخی کارکنان شهرداری، مشکلات حوزه مدیریت شهری فیروزکوه طرح و بررسی شد.
🔹در این جلسه مشکلات و مواردی از قبیل روکش آسفالت محور 45 متری که از تعهدات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای است، مغایرت های طرح تفصیلی نظیر کاربری های آموزشی، فضای سبز، معابر، حریم مسیل رودخانه ها و انهار سطح شهر و همچنین تملک ساختمان اداری شهرداری، مطرح شد.
🔹در این نشست مقرر شد نماینده محترم با مکاتبات و هماهنگی هایی که با سازمان ها و وزارت خانه های مربوطه انجام میدهند، مشکلات مطرح شده، پیگیری گردد.
🔹در ادامه از پروژه های شاخصی همچون مجتمع تجاری شهرداری، پروژه پل معبر 18 متری، فاز دوم کانال جمع آوری و هدایت آب های سطحی شهرک کوهسار، پارک در حال احداث مسیر خطوط لوله نفت و گاز شهرک ولیعصر و آتش نشانی شهرداری بازدید شد.
🔹در نوبت عصر نیز با حضور نماینده محترم، فرماندار، امام جمعه و مدیران دستگاه های خدماتی در دیدار با اهالی تعاونی مسکن ایثار و سایت دشت ناصر، مشکلات مردمی طرح و بررسی شد.
🔹در این دیدارهای مردمی مقرر شد برخی از مشکلات مطرح شده نظیر آماده سازی سایت شهرک آل یاسین با همکاری اداره راه و شهرسازی مرتفع شود، برخی مشکلات هم مربوط به سایر ادارات و نهادها بود که مسئولین حاضر در جلسه قول هایی جهت پیگیری و رفع مشکلات را دادند.

اخبار قبلی
بازدید میدانی مسئولان شهرستانی از کشتارگاه سنتی شهرداری فیروزکوه
اخبار بعدی
جلسه کمیته فنی کمیسیون ماده ۵ فیروزکوه برگزار شد
فهرست