به مناسبت بزرگداشت هفته معلم ؛ بازدید شهردار و شورای محترم اسلامی شهر فیروزکوه از مدرسه استثنائی ابرار و امید

صبح امروز سه شنبه 14 اردیبهشت ماه به مناسبت بزرگداشت هفته معلم مهندس پرج شهردار فیروزکوه به همراه شورای محترم اسلامی شهر با حضور در مدرسه استثنائی ابرار و امید از نزدیک با معلمان و دانش آموزان این مدرسه دیدار و مشکلات آنان را بررسی کرد.

DSC01712_640

پرج شهردار فیروزکوه در مراسم تجلیل از معلمان مدرسه استثنائی ابرار و امید فیروزکوه  با تاکید بر اینکه این دانش آموزان معلول نیازی به ترحم ودلسوزی جامعه ندارند بلکه نیازمند توجه و احترام هستند، گفت: معلولین اگر به حکمت خداوندی نقص جسمی دارند قطعا رحمت خداوند در بخش دیگری شامل حالشان شده است و استعدادهای خوبی دارند که با تقویت اعتماد به نفس و جلوگیری ازگوشه گیری آنان از جامعه زمینه رشد ،شکوفایی وبالندگی آنها فراهم می گردد.

وی با اشاره به این که بسیاری از معلولان دارای استعدادهای ویژه ای هستند، افزود: معلولین موفق و دارای توانمندی های بالا، در جامعه حضوردارند که باید با برنامه ریزی مناسب و دقیق از توانمندی های علمی ، ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی آنان در حوزه های مختلف به نحو شایسته ای مورد توجه و استفاده بهینه قرار بگیرد.

شهردار فیروزکوه در ادامه گفت: بنابراین رفع نیازهای معلولین وظیفه تمام دستگاه ها بوده و هر یک از آنان باید در حد توان در این امر مهم مشارکت کنند.

مهندس پرج در پایان گفت: در جوامع دیگر که امکانات بیشتری برای جامعه معلولین فر اهم آمده است ، مردم از نظر رفتار با معلولین توجیه شده اند و معلولین از نظر اجتماعی جایگاه ویژه ای دارند لذا ما نیز باید از نظر فرهنگی توجه بیشتری نماییم.

DSC01685_640

DSC01690_640

DSC01693_640

DSC01694_640

DSC01695_640

 

اخبار قبلی
پیام تبریک شهردار بمناسبت روز جهانی کار و کارگر
اخبار بعدی
پیام تبریک شهردار بمناسبت اعیاد شعبانیه
فهرست