طرح استقبال از بهار در شهر فیروزکوه اجرا می‌شود

مهندس پرج شهردار فیروزکوه با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار در این شهر گفت: ساماندهی دست‌فروشان، توسعه فضای سبز، جمع‌آوری پسماندهای خشک و تر و زیباسازی فضای شهر از جمله برنامه‌های مدیریت شهری برای استقبال از سال جدید است.
به گفته مهندس پرج ، پیش از ظهر امروز در بازدید از بخش‌های مختلف خدمات شهری شهرداری فیروزکوه با اشاره به برنامه‌های این شهرداری در طرح استقبال از بهار اظهار کرد: توسعه و ترمیم فضای سبز یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های شهرداری در طرح استقبال از بهار است به‌ طوری که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در نظر داریم پروژه توسعه و ترمیم فضای سبز را در کلیه پارک‌ها، بوستان‌ها و بلوارهای سطح شهر اجرا کنیم.

مهندس پرج بیان کرد: با توجه به همزمانی انتهای سال جاری با ایام شهادت حضرت زهرا (س) و لزوم توجه به جایگاه والای خاندان عصمت و طهارت (ع) تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا از یک سو حرمت این ایام مقدس حفظ شود و از سوی دیگر خدمات‌رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی در آستانه سال نو بدون کوچک‌ترین وقفه انجام شود.
پرج با اشاره به وظایف معاونت خدمات شهری در ستاد طرح استقبال از بهار گفت: نصب نمادهای نوروزی در میادین شهر، رنگ‌آمیزی مبلمان شهری، یادمان‌ها و مجسمه‌های شهری موجود در سطح نواحی سه‌گانه، نصب تابلوهای راهنمای مسیر و تابلوهای سر کوچه برای راهنمایی بهتر مسافران نوروزی و گردشگران، مرمت و نصب لوازم بازی کودکان در پارک‌های سطح شهر و اجرای نورپردازی تعدادی از مساجد، پل‌ها و میادین سطح شهر از جمله اقدامات است.

حسین شجاع سرپرست حوزه معاونت خدمات شهری : با اعلام اینکه داشتن شهری زیبا نیازمند همکاری تنگاتنگ مردم با شهرداری است اظهار داشت روزهای منتهی به پایان سال اجازه داده نمی شود دست فروشان در طول روز در سطح شهر بدون مجوز اقدام به فروش نمایند .

شجاع همچنین افزود : نصب سفره هفت سین در میادین ، جمع آوری نخاله های ساختمانی بصورت ویژه از سطح شهر ، پاک سازی کانال ها و انهار و رنگ آمیزی جداول معابر ، کاشت گلهای فصلی و نورپردازی میادین و بلوارها را از اولویت ها و عمده کارهای حوزه خدمات شهر می باشد .

شهردار فیروزکوه در پایان ابراز اطمینان کرد و متذکر شد: خانواده بزرگ شهرداری فیروزکوه تمامی ظرفیت‌های خود را در حوزه خدمات شهری و طرح استقبال از بهار به کار گرفته‌است تا بتواند در این ایام خدمت‌رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی را به بهترین شکل ممکن ارائه کند.

اخبار قبلی
برگزاری مراسم روز درختکاری توسط شهرداری فیروزکوه
اخبار بعدی
استقبال از بهار در شهرداری فیروزکوه
فهرست