گرامی داشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان / اعطای درجه به آتش نشانان فیروزکوه

همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر مراسم گرامی داشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان  حادثه پلاسکو و اعطای درجه  به آتش نشانان  با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر در محل آتش نشانی فیروزکوه برگزار گردید .

مهندس جعفر پرج شهردار فیروزکوه در این مراسم اظهار کرد :شجاعت و فداکاری آتش نشانان حادثه پلاسکو با اندازه ای بوده است که گذر زمان و تندبادهای روزگار نمی تواند آن را از اذهان پاک کند .

وی ادامه داد :کسی که ملبس به لباس امداد و نجات در جرگه آتش نشان می شود به یقین روحیه شهادت طلبی  و از خودگذشتگی را در خود نهادینه کرده است .

شهردار فیروزکوه با اشاره به اینکه آموزش و اعتماد به نفس اصلی مهم در مواجه با بلایای طبیعی است افزود :شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو می توانند نمونه بارزی از نوع دوستی و اخلاص باشند .

امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهرستان نیز در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از شهرداری و شورای  اسلامی شهر تاکید کرد  :اعمال مدیریت قوی  ،آموزش کافی و ترویج  روحیه انسان مداری از  جمله عواملی است  که یاد آتش نشانان حادثه پلاسکو را در  اذهان متجلی کند .

وی گفت :وجود روحیه خود باوری ،نوع دوستی ،وجدان کاری و ایمان  از جمله عوملی است که باید در تمامی  کارهای روزمره نهادینه شود .

این مراسم با حضور تنی چند از مسئولین ،مردم و آتش نشانان شهرستان برگزار شد .

شهرداری فیروزکوه ? نهاد خدمت نماد توسعه ?

اخبار قبلی
به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه اولین شهربازی سرپوشیده در فیروزکوه افتتاح شد
اخبار بعدی
بارش سنگین وبی نظیر برف درفیروزکوه
فهرست