پیام شهردار فیروزکوه به مناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه : مهندس جعفر پرج شهردار فیروزکوه در پیامی فرارسیدن ۱۴ خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان فیروزکوه تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۴ خرداد ماه، روز ماتم درعزای والامردی است که در سایه تدبیرش هویت خویش را بازیافتیم و شاهد مهمترین حاصل سال ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه یعنی پیروزی انقلاب اسلامی بودیم . بزرگ مردی که با درایت و دوراندیشی، ارزش‌های اسلامی و ایرانی را احیا نمود و با رهبری بی‌نظیر خویش ، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناه‌گاه و امید مظلومان جهان باشد.

پانزدهم خرداد نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملت بزرگ ایران علیه استبداد و استعمار بود که با نام و اندیشه و راه امام خمینی (ره) پیوندی جاودانه دارد. امروز به برکت حرکت عظیم و انقلابی مردم در سال های حماسه  و خروش که قیام خونین پانزدهم خرداد نقطه آغازین آن بود ، بر ماست به عنوان رهروان طریق متعالی حضرت امام(ره) در جهت ترویج فرهنگ انقلاب و امام راحل (ره) تلاش کنیم.

اینجانب، سالروز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شریف ایران اسلامی بخصوص به شهروندان قدرشناس شهرستان فیروزکوه ، تسلیت و تعزیت عرض می کنم. بی تردید فقدان آن عبد صالح خدا برای ملت قدرشناس ایران همواره ضایعه ای جبران ناپذیر بوده وخواهد بود. امید است روح ملکوتی و والای امام راحل و شهدای گرانقدر از ما راضی و خشنود باشند .

جعفر پرج

شهردار فیروزکوه

اخبار قبلی
اجرای طرح های سرمایه گذاری با مشارکت بخش خصوصی درشهر
اخبار بعدی
پیام شهردار فیروزکوه به مناسبت روز قدس و دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی
فهرست