پیام شهردار فیروزکوه به مناسبت روز قدس و دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه ، مهندس پرج در پیامی ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم غاصب اسرائیل  و آمریکا در سرزمین های اشغالی، مردم را برای شرکت باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در ماه مهمانی الهی ، عبادت مردان و زنان موئمن و شب زنده دار ایران اسلامی به آخرین جمعه رمضان رسید تا طعم شیرین روزه داری را به حلاوت ماندگار حمایت از مظلومان فلسطین و انزجار از مستکبران جهان پیوند دهد.

روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است. 

روز قدس روزی است که باید پرچم آزادی خواهی در سراسر دنیا برافراشته شود و همه دولتهای زور گو بدانند که مردم ما با تمام توان حامی مستضعفان و محرومان دنیا هستند.

حوادثی که امروز در دنیای اسلام روی می‌دهد، ضرورت انسجام عملی جهت مقابله با سرمنشاء اصلی فساد و تباهی در دنیای اسلام را آشکار می‌کند و جهان اسلام در این روز به عمق اندیشه ناب صهیونیسم ستیزی خمینی کبیر(ره) بیشتر پی می‌برد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مردم ولایتمدار شهرستان فیروزکوه در این ماه مبارک، از همه اقشار مختلف مردم شهرستان دعوت می نمایم ، تا بار دیگر با حضوری پرشورتر از سال های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس، تجلی همبستگی و همدلی خود را در دفاع از قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.

جعفر پرج

شهردار فیروزکوه

اخبار قبلی
پیام شهردار فیروزکوه به مناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب
اخبار بعدی
برگزاری راهپیمایی باشکوه روزجهانی قدس در شهرستان فیروزکوه
فهرست