پیام تسلیت شهردار فیروزکوه به مناسبت تاسوعا و عاشورای سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين( ع )

به گزارش  روابط عمومی شهرداری ، شهردار فیروزکوه به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی پیامی صادر نمودند متن پیام به شرح زیر است :

« بسم الله الرحمن الرحیم»

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

عاشورا نمایش پرشکوه عشق است که با ایثار و از خودگذشتگی امام حسین علیه السلام و یاران فداکار آن حضرت در صحنه کربلا خلق می شود. حماسه کربلا حقیقتی را در کهکشان عشق و خون به تصویر کشید تا دیگر کسی برای چشم پوشیدن از آفتاب حقیقت، بهانه ای نیابد. کربلا صحنه وقوع حماسه جاویدی است که وجدان انسان‌های آگاه، صلابت آسمانی‌اش را ستایش می کند و در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می آورد .

امروز، این وظیفه ماست که فرهنگ عاشورا و پیام کربلا را خوب بشناسیم و سرمشق زندگی خود قرار دهیم .

فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را که یادآور رشادت‌ها و مظلومیت‌های خاندان پاک رسالت است، به عموم ملت ایران و همه آزادگان و شیفتگان حق و فضیلت و عدالت در سرتاسر جهان بخصوص مردیم شریف فیروزکوه تسلیت می‌گویم .

در این شب‌‌های سراسر فضیلت ما را از دعای خیر خود بهره مند سازید.

  جعفر پرج

شهردار فیروزکوه

 

اخبار قبلی
بازدید ازهیأت های مذهبی سطح شهرستان
اخبار بعدی
گزارش عملکرد شهرداری فیروزکوه در قالب تصویر
فهرست