پیام تبریک مهندس پرج شهردار فیروزکوه و پروژه های مهم در دست اجرا

مهندس جعفر پرج در پیامی ضمن عرض سلام به همشهریان و مسافران عزیز و تبریک فرا رسیدن عید نوروز به برخی از اقدامات و پروژه های مهم در دست اجرا شهرداری اشاره نمودند.
متن پیام ایشان بدین شرح است :
نوروز نشانه آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن است ، آرزویی برای نیل به پیشرفت و عدالت و تنها تحقق این آرزوست که بهار را برای همیشه ی این سرزمین جاودانه ساخته است.
نوروز که موسوم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است که با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا برای رسیدن به ایرانی آباد ، آزاد ، توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست بر نداریم .
فرا رسیدن عید سعید نوروز فرصت یکتا و ارجمندی است تا فرخندگی این رویداد را با اعلام شاد باش و تبریک به شما عزیزان گرامی بداریم .
یکسال دیگر به لطف و مدد خداوندی و در پی همکاری و همدلی تمامی شهروندان عزیز و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، پر بار و پر ثمر برای شهر فیروزکوه گذشت ، ایامی که شادابی ، امید و رضایت مندی عامه مردم در سایه شکوفایی عمران و آبادی با همراهی و حمایت مسئولین استان و شهرستان به منصه ظهور رسید .
امید داریم بتوانیم با پشتیبانی ها و همراهی های شهروندان گرامی در سال جدید طرحهای عمرانی و خدماتی دیگری را به بهره برداری برسانیم از جمله پروژه هایی همچون معبر 18 متری و حل مشکل ترافیکی سطح شهر ، فضاسازی و زیباسازی میدان امیری فیروزکوهی ، آسفالت خیابان شهید فامیلی و توسعه شهری بین انتهای شهرک کوهسار و میدان امام خمینی (ره)، ارتقاء سرانه فضای سبز و زیباسازی شهر فیروزکوه ، راه اندازی پروژه های سرمایه گذاری و گردشگری درون شهری و با حرکتی جهادی رضایت دو چندان مردم عزیز فیروزکوه را جلب نمائیم .
مسئولیت سنگین مدیریت شهری ، بار امانتی است که نیاز ها ، کمبود ها و اقتضائات آینده عمران و آبادانی شهر از یکسو و پاسخگوئی شایسته و بجا و درخواست ها و توقعات فزاینده و متنوع شما مردم شریف از سوی دیگر آن را وزین تر می نماید ، باید اعتراف کرد که شهر فیروزکوه با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود می بایست به شهر زندگی ، شهر اخلاق و شهر فرهنگ و ادب البته بیش از پیش ارتقاء یابد که انشاءالله با برنامه ریزی و مساعی هوشمندانه و با استفاده از تجارب سنوات گذشته و فراهم ساختن فضا ها و امکانات مناسب برای شهروندان و توجه توأمان به مسائل و موضوعات فرهنگی و اجتماعی شهروندی ، همپای توسعه و عمران شهری در صدد هستیم تا با هم افزائی و مشارکت واقعی و همه جانبه سازمان ها و ادارات ذیربط و استفاده از نظریات صائب و رهگشای تمامی دلسوزان شهری با کاهش کمبودها و محرومیت ها، فیروزکوه را به جایگاه واقعی خود برسانیم.
در پایان با ارج نهادن و سپاس از همکاری و همراهی همه عزیزان شورای شهر و پرسنل خدوم شهرداری فیروزکوه ، فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را خدمت خانواده معزز و معظم شهدا و ایثارگران ، مردم فهیم و قدرشناس فیروزکوه تبریک عرض می نمایم و برای همگان سالی پر بار و سرشار از موفقیت آرزومندم .
باشد که در طلوع بهار دلهایمان آکنده از عطر محبت و دوستی گردد .

جعفر پرج – شهردار فیروزکوه

اخبار قبلی
تشکیل ستاد استقبال از بهار در شهرداری
اخبار بعدی
پیام تبریک شهردار فیروزکوه بمناسبت فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت
فهرست