پیام تبریک شهردار فیروزکوه به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر

 شهردار فیروزکوه در پیامی میلاد فرخنده حضرت معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه ، مهندس پرج  با صدور پیامی میلاد فرخنده و سراسر نور حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت.

در پیام تبریک شهردار فیروزکوه  به شیرزنان و دختران با عزت آمده است:

آغازین روزهای مردادماه مزین به  دهه نورانی کرامت و ولادت سراسر نور و با سعادت دو اختر تابناک آسمان امامت و ولایت مزین شده است.

این دهه مبارک و میمون با میلاد کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز می شود و با ولادت گوهر ناب ایران اسلامی و ضامن آهو حضرت امام رضا(ع) پایان می یابد.

این دهه نورانی تجلی اوج شادی و شعف و جشن مسلمانان  شیعیان جهان و ایام پایکوبی فرشتگان آسمانی بر روی زمین است.

دهه کرامت که در آن عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می‌پیچد، فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت محسوب می‌شود.

امید است دختران ایران اسلامی که نیمی از جامعه را  تشکیل داده و همگام و همراه با مردان در آبادانی و کمک به توسعه کشور ،استوار و پر صلابت گام بر می دارند و همواره  قله های رفیع علم و دانش وایمان را طی می  کنند با تاسی از سیره کریمه اهل بیت ،حضرت معصومه(س) به اوج عزت، معرفت و افتخار برسند.

اینجانب میلاد فرخنده و سراسر نور کریمه اهل بیت و خواهر گرامی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را به همه شیعیان جهان زنان و دختران ایران زمین و به ویژه شیرزنان و دختران اصیل و پاکدامن شهر فیروزکوه  را تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند سبحان توفیق روز افزون، عزت و سربلندی همه زنان و دختران سرزمینم را خواستارم.

اخبار قبلی
تخریب آخرین ساختمان متعلق به شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه واقع درطرح 18متری
اخبار بعدی
مشکلات حریم و بستر رودخانه و انهار سطح شهر فیروزکوه مورد بررسی قرار گرفت
فهرست