پیام تبریک شهردار فیروزکوه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه ،متن پیام مهندس پرج به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار ،یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال

 
بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد ،بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید وبار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش وجلال الهی آشکار می شود.

سال نو می شود، زمین نفس دوباره می کشد، بهار می آید و برگ ها دوباره به رنگ می آیند و شکوفه های بادام و گل لبخند طبیعت را به ارمغان می آورند. سال نو نشانه قدرت لایزال پروردگار و تجدید حیات طبیعت و نوید زیبایی و عشق را می دهد.

در سالی که گذشت عشق و خلوص و صداقت را سرلوحه امورمان قرار داده و سعی در خدمتی صادقانه برای شهروندان و همشهریان محترم داشتیم، باشد که مورد رضایت و مقبولیت پروردگار واقع گردد. در سال ۹۶ مزین به نام  اقتصاد مقاومتی_تولید و اشتغال به فرموده رهبر بزرگ کشور آیت الله خامنه ای  دوباره در خدمت مردم بوده و تلاش خواهیم کرد با جبران کمبودها و نارسایی های سال گذشته، بیش از پیش در راه آبادانی و عمران شهر خاطره ها تلاش نموده و فیروزکوهی آبادتر و زیباتر را شاهد باشیم.

اینجانب برخود وظیفه میدانم حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشدرابه تمامی هموطنان علی الخصوص شهروندان فیروزکوهی بویژه خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و پرسنل زحمت کش شهرداری فیروزکوه تبریک  وتهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای شما وخانواده محترمتان مسئلت می نمایم.
ومن الله التوفیق
جعفر پرج شهردار فیروزکوه

 

 

اخبار قبلی
پیام تبریک شهردار فیروزکوه بمناسبت ۲۹ اسفند روز ملی شدن صنعت نفت
اخبار بعدی
بازدید جناب آقای خسرو آبادی مدیر کل گردشکری استان تهران از ستاد تسهیلات نوروزی
فهرست