پیام تبریک شهردار فیروزکوه بمناسبت فرارسیدن سال نو

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه ؛ جعفر پرج شهردار فیروزکوه طی انتشار پیامی فرا رسیدن سال جدید را به مردم شریف شهرستان فیروزکوه تبریک گفت .

 

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
نوروز نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و فرصتی برای نو شدن و تبیین کننده طراوت و زیبایی ها می باشد .

ایران اسلامی به عنوان یکی از تمدنهای باستانی جهان محسوب و ایرانیان انسانهای متمدنی هستند که یکی از سنتهای زیبای آنان نوروز است .

عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش ، انبوه انسان ها را به تلاش و کوشش دعوت می نماید . خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز ی دوباره جلوه گر سازد تا یادمان باشد که هستیم .

بدینوسیله فرا رسیدن سال نو و طلیعه بهار را خدمت مردم شریف و بزرگوار شهرستان فیروزکوه تبریک عرض می نمایم و بر خود لازم می دانم از مشارکت و همکاری صمیمانه مردم عزیز شهرستان در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی نهایت تشکر را بنمایم.
اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های امام راحل ،مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید میباشیم و با یکدیگر عهد وپیمان ببندیم تا رسیدن به زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

جعفر پرج

شهردار فیروزکوه

اخبار قبلی
سال نو مبارک
اخبار بعدی
بازدید معاون عمرانی استاندار ازستاد استقبال نوروزی فیروزکوه :
فهرست