پیام تبریک شهردار بمناسبت اول مهر ماه،بازگشایی مدارس و دانشگاهها

بسم الله الرحمن الرحیم
بی شک فرا رسيدن بهار تعليم و تربيت ، گشايش دو باره مدرسه ها ، هنگامه تجلي زيباي مهر و محبت و ايثار معلمان ومهر افروزان را به صاحبان خرد و انديشه و به ويژه به فرهنگيان گرانقدر ، پرتلاش ، دلسوز و متعهد و دانش آموزان عزيز و به همه ره پويان طريق علم و معنويت تبريک و تهنيت عرض مي نمائيم و هم چنين تقارن بازگشایی مدارس و دانشگاهها با ايام بزرگداشت دفاع مقدس را که يادآور ايثارگري ها ، فداکاري ها و از جان گذشتگي هاي حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس مي باشد ، گرامي داشته و به روح والا و پرفتوح امام راحل و تمامي شهداي گرانقدر بالاخص به شهداي عزيز فرهنگي و دانش آموز درود و سلام مي فرستيم. قطعاً همه پيروزي ها ، عزت ، عظمت ، سربلندي ، اقتدار و توسعه همه جانبه ملت عزيز ايران اسلامي مرهون غيرت و رشادت حماسه آفرينان هشت سال دفاع مقدس مي باشد که عاشقانه و با عزمي راسخ در جهت دفاع از اسلام و انقلاب اسلامي تمامي هستي شان را در طبق اخلاص گذاشتند و هشت سال دفاع مقدس را به عنوان يکي از درخشان ترين برگ هاي تاريخ ميهن اسلامي ثبت کردند.

اول مهر و آغاز سال تحصيلي جديد نيز فرصت مغتنمي است تا مراتب سپاس و قدرشناسي خودمان را از تمامي معلمان شريف ، اساتید و دانشگاهیان متعهد و دلسوز و فرهنگيان بصير و سختکوش که با همت و تلاش مضاعف در راستاي تربيت نيروي انساني عالم ، خلاق ، فکور ، مومن و پاي بند به ارزش هاي ديني و اخلاقي گام هاي موثري بر مي دارند، اعلام داريم. بدون ترديد معلمان عزيز عصاره ي بزرگ تعليم و تربيت هستند که دانايي محوري و خردورزي را که محور توسعه پايدار محسوب مي شود در کلام رسا و شيواي خودشان جاري و ساري و به منصه ظهور مي رسانند.
سربلندي و عزت روز افزون ايران اسلامي و توفيقات هميشگي دست اندر کاران تعليم و تربيت را در سايه ي توجهات حضرت ولي عصر(عج) خواستاريم.
ومن الله التوفیق
جعفر پرج شهردار فیروزکوه

اخبار قبلی
افتتاحیه فستیوال فوتبال محلات شهرستان فیروزکوه جام دفاع مقدس
اخبار بعدی
ابلاغ تقویم برنامه های هفته دفاع مقدس
فهرست