پيام تسليت مهندس پرج شهردار فیروزکوه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه ؛ مهندس پرج طی پیامی فرا رسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت .

 

متن پیام :

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س) یا بنت رسول الله (ص)

فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است. روزهای غمباری که شیعیان جهان به یاد برترین بانوی زنان عالم به سوگ می نشینند، در مظلومیت او ندبه می کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می گیرند.

فاطمه زهرا (س)، معیار فضایل بود و جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید . بزرگ بانویی که جنبه های مختلف پارسایی، پاکدامنی و حضور یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرد . امروزه نیز زنان مسلمان میهنمان با الگو گرفتن از ایشان ، علاوه بر موفقیت در فرزند پروری و همسردارى، عزتمندانه در تمامی عرصه ها و در راستای سر بلندی ایران اسلامی و زن ایرانی گام بر می دارند.

امید است در این ایام با سوگواری بر غم شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) خداوند منان توفیق تفکر و تعمق در سیره زندگانی بزرگان دین مبین اسلام را به ما عطا فرماید تا بتوانیم در زمره پیروان راستین مکتب انسان ساز اسلام قرار گیریم.

جعفر پرج

شهردار فیروزکوه

اخبار قبلی
گزارش شهردار از اقدامات حوزه خدمات شهری در برف روبی سطح شهر
اخبار بعدی
برگزاری و نتایج افتتاحیه جام فجر به میزبانی شهرداری فیروزکوه
فهرست