پيام تبريك شهردار فیروزکوه به مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع )

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه : مهندس جعفر پرج طی پیامی فرارسیدن  سالروز ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به مردم شریف شهرستان فیروزکوه  و سراسر ایران تبریک گفت .

بسمه تعالی

یازدهمین روز ذیقعده مصادف است با میلاد پر خیر و برکت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رئوف علی بن موسی الرضا(ع) که میزبانی از ایشان افتخاری است که نصیب مردم ایران شده است، مردمی که همواره دوستدار اهل بیت و حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی بوده اند. این روزها میهن اسلامی مملو است از عطر جان افزای محبت و کرامت اهل بیت(ع) و این ایام مصادف شده با دهه کرامت، آغاز آن میلاد خواهر امام مهربانی ها حضرت فاطمه معصومه(س) و کریمه اهل بیت(ع) و در ادامه حضرت شاهچراغ بوده و پایان آن نیز با میلاد حضرت امام رضا(ع) است. ایران اسلامی مفتخر است به میزبانی از خاندان عصمت و طهارت و فرزندان با کرامت امام موسی کاظم، حضرت معصومه(س)، حضرت احمد بن موسی(ع) و حضرت رضا(ع) و در این ایام سرور و شادی، حال و هوای معنوی و شورانگیزی جای جای نظام اسلامی را در بر گرفته است.

اینجانب ضمن تبریک این ایام فرخنده به تمام دوستداران و عاشقان این امام همام ، از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسألت دارم .

جعفر پرج

شهردار فیروزکوه

 

 

 

اخبار قبلی
پیام تبریک شهردار بمناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر
اخبار بعدی
حمایت از کالای ایرانی
فهرست