همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر فاز نخست میدان امیری فیروزکوهی با حضور امامی امین معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران و تنی چند از مسئولین محلی افتتاح شد

(( فاز نخست میدان امیری فیروزکوهی  افتتاح شد ))

مهندس پرج شهردار فیروزکوه  ضمن عرض خیر مقدم به معاونت محترم استانداری و هیئت همراه  اظهار کرد :میدان امیری فیرزکوهی بعنوان اصلی ترین و مهم ترین پروژه چندین سال اخیر بوده است که بعد از عبور از فرازو نشیب های فروان و مواجه با بد عهدی های عده  ای امروز شاهد افتتاح فاز نخست این  پروژه عظیم هستیم .

وی ادامه  داد :با افتتاح فاز  نخست این میدان علاوه بر بوجود آمدن صرفه جویی زمانی  در عزیمت به دشت ناصر «مسکن مهر » و بیمارستان امام خمینی شاهد کاهش بعد مسافت در برگشت به شهر فیروزکوه هستم .

مهندس پرج با اشاره به اینکه   فاز دوم این پروژه و تملک   زمین های اطراف شهرک صنعتی قدیم فیروزکوه منوط به تامین اعتبار  وتحقق مبلغ مانده رقم موافقت نامه مبادله شده است گفت :این طرح بعنوان طرح  استانی  قلمداد شده که کلیه هزینه های صرف شده در این میدان از محل عواید شهری بوده و این در صورتی است که محل این میدان خارج از محدوده شهری است .

امین امامی  معاونت استانداری نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تیم مدیریتی شهر به سبب اهتمام و تلاش در  انجام پروژه وعده  پرداخت بدهی استانداری به شهرداری فیروزکوه را داد .

این مراسم در روز سه شنبه  با اندکی تاخیر در ساعت 12 آغاز شده بود.

اخبار قبلی
برگزاری جشنواره غذای سالم توسط شهرداری فیروزکوه
اخبار بعدی
به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه اولین شهربازی سرپوشیده در فیروزکوه افتتاح شد
فهرست