شهردار فیروزکوه طی پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت


یازدهم اردیبهشت ماه که به نام کارگر مزین است یادآور تجلیل و تقدیر از زحمات قشر زحمتکشی است که پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان آنان بوسه زد و این همه عزت و سربلندی و افتخار را نصیب کارگران عزیز کرد .


کارگران بازوان حركت جامعه به سوي رشد، تعالي و شكوفايي می باشند و بخش عظیمی از پيشرفت‌هاي حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه می باشد.
بی شک هر جامعه‌اي كه از فرصت انديشه و بازوي هنرمند كارگران استفاده بهتری نماید، به توسعه و پيشرفت بیشتری دست خواهد یافت، کارگرانی که در طول مبارزات ستم شاهی ملت ایران، دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه های مختلف سازندگی نقش به سزایی داشته اند در دست یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز سهم عمده ای ایفا می کنند .
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری زحمتکش شهرستان فیروزکوه که با تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان را فراهم می نمایند تبریک گفته ،امید آنکه در سال « رونق تولید » و در راستای سیاست ها و فضای سازنده ایجاد شده با تلاش کارگران شریف این سربازان عرصه کار و تلاش گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.

اخبار قبلی
تبریک
اخبار بعدی
برگزاری جشن کار و گارگر و تجلیل از کارگران زحمت کش
فهرست