سازمان حمل و نقل عمومی در فیروزکوه راه اندازی می شود

شهردار فیروزکوه از راه اندازی سازمان حمل و نقل عمومی در این شهر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه مهندس پرج اظهار داشت : یکی از اهداف و چشم اندازهای پیش روی شهرداری فیروزکوه برای پیشرفت و ترقی این شهر ، برقراری و ایجاد سازمان حمل و نقل عمومی شهری و حومه است .

وی با اشاره به برنامه های شهرداری فیروزکوه برای تحقق این هدف افزود : با رایزنی ها و برنامه ریزی انجام شده به زودی سازمان حمل و نقل عمومی در شهر فیروزکوه راه اندازی می شود تا بتوان برای این حوزه بهتر و تخصصی تر تصمیم سازی کرد .

شهردار فیروزکوه  با اشاره به نشست اخیر خود با مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران تصریح کرد : در این دیدار چارت و ساختار سازمانی جدید به شهرداری فیروزکوه ابلاغ شد .

مهندس پرج با اشاره به اینکه ابلاغ این چارت و ساختار سازمانی بسیاری از مشکلات شهرداری فیروزکوه را مرتفع خواهد کرد ، خاطر نشان کرد : با ابلاغ این چارت سازمانی به شهرداری فیروزکوه ، مشکلات حمل و نقل این شهر مرتفع و استفاده از تسهیلات و خدمات قابل ارائه به سازمان های حمل و نقل عمومی و همگانی در سطح شهرها از سوی دولت میسر خواهد شد .

وی با اشاره به مهم ترین ویژگی های این چارت سازمانی اظهار داشت : مقدمات شکل گیری هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهری شهرداری فیروزکوه با ابلاغ این چارت ، در آینده نزدیک با همکاری شورای اسلامی شهر فیروزکوه و استانداری تهران در دستور کار شهرداری این شهر قرار خواهد گرفت .

 

 

« شهرداری فیروزکوه نهاد خدمت ، نماد توسعه »

اخبار قبلی
ابلاغ چارت و ساختار سازمانی و اداری جدید شهرداری فیروزکوه توسط استانداری
اخبار بعدی
بازدید شهردار و شورای اسلامی شهر از کتابخانه امیری فیروزکوهی به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی
فهرست