دیدار دکتر سید علی موسوی اصل رئیس دانشگاه پیام نور واحد فیروزکوه با مهندس جعفر پرج شهردار فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه : دکتر سید علی موسوی اصل رئیس دانشگاه پیام نور واحد فیروزکوه با مهندس جعفر پرچ شهردار فیروزکوه ديدار و گفتگو کردند.
در اين ديدار که در محل دفتر شهرداری فیروزکوه برگزار شد ، دکتر موسوی اصل از خدمات و تلاش های شبانه روزی عوامل شهرداری بعنوان اصلی ترین نهاد خدمت رسان در شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.
رئیس دانشگاه با اشاره به نقش بسیار مهم شهرداری و شورای شهر در ایجاد توسعه ی پایدار در شهرستان گفتند: کمک به تحقق توسعه پایدار واقدام در راستای اقتصاد مقاومتی از رسالت های اصلی دانشگاه بوده و دانشگاه پیام نور نیز در نیل به این مهم تمام تلاش خود را به کار گرفته و پتانسیل هایش را به کار خواهد برد.
سپس مهندس جعفر پرچ شهردار فیروزکوه گفت: دانشگاه پیام نور با توجه به مرتبه علمی در جایگاه ویژه ای قرار دارد و همه ی نهاد ها برای رشد و تعالی شهر باید تلاش و کوشش کنند. در پایان دیدار به پاس زحمات و خدمات شهرداری لوح سپاس که ممهور به امضاء دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی ریاست عالیه دانشگاه پیام نور کشور بوده قرائت و به مهندس جعفر پرچ شهردار محترم شهر فیروزکوه توسط دکتر سیدعلی موسوی اصل ریاست دانشگاه پیام نور واحد فیروزکوه اهداء گردید.

اخبار قبلی
مشکل آسفالت پروژه 176 واحدی توسط شهرداری مرتفع خواهد شد
اخبار بعدی
پیام تسلیت شهردار فیروزکوه به زلزله زدگان کرمانشاه
فهرست