حضور گروه ها و طیف های مختلف اجتماعی به منظور گرامیداشت شهدا آتش نشان در آتش نشانی فیروزکوه

در سومین  روز از حادثه تلخ آتش سوزی و فرو ریختن برج قدیمی پلاسکو جمعی از مردم فهیم و نوع دوست شهرستان فیروزکوه با حضور در محل آتش نشانی شهرداری فیروزکوه به شهدا و جان باختگان این حادثه جانکاه ادای احترام کردند .

روشن کردن شمع ،خواندن دعا  و مزین کردن جایگاه رفیع این عزیزان از جمله اقداماتی بوده که در این روز برگزار شد .

مهندس جعفر پرج شهردار فیروزکوه در حاشیه این دیدار ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده های این عزیزان و آتش نشانان گفت :روحیه والا و رفیع این بزرگمردان به گونه ای است که هر انسانی را متاثر از خویش می کند .

وی گفت :آن عزیزان به مانند چشم و گوش بیدار جامعه هستند و در هنگام بروز حادثه فارغ از هرگونه تعلق به دل حادثه زده و پیروزی آنها در کارزار حادثه  در غلبه بر آتش نهفته است،خواه جان خویش را از دست دهند .

مهندس پرج در پایان با اشاره به آمادگی جسمانی و تجهیزاتی پرسنل محترم آتش نشانی   شهرستان فیروزکوه خاطر نشان کرد :اورهال بودن  تجهیزات آتش نشانی و آموزش کافی در زمان رویارویی با حادثه از عواملی است که می تواند به طور چشمگیری از  خسارات ناشی از حوادث بکاهد .

گفتنی است مهندس پرج از تمامی شهروندان فهیم و ارجمند به سبب این اقدام  تسلی بخش و حضور در واحد آتش نشانی شهرداری فیروزکوه و ادای احترام به شهدای این حادثه کمال تشکر و قدردانی رانمود.

 

اخبار قبلی
شهرداری فیروزکوه به استقبال دهه فجر می رود
اخبار بعدی
ارائه طرح و برنامه های پیشنهای دهه مبارک فجر توسط شهرداری فیروزکوه
فهرست