حضورمشترک شهرداری و شبکه بهداشت فیروزکوه در نمایشگاه بین المللی تهران

بنقل از روابط عمومی شهرداری فیروزکوه :
آقای دکتر کرمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه بیان داشتند برابر ابلاغیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شورای راهبری جامعه ایمن شهر فیروزکوه که از سال ۹۵ با پیگیری شبکه بهداشت و درمان با حمایتهای فرمانداری و سایر ادارات ، نهادها و سازمانها بخصوص شهرداری فیروزکوه کار خود را آغاز کرد .
ایشان اظهار داشتندبا توجه به احساس ضرورت اجرای برنامه جامعه ایمن در شهرستان ، خوشبختانه تا به امروز توفیقات خوبی نصیب شهرستان فیروزکوه گردید .
وسعت سرزمینی و پراکندگی جمعیت و همچنین به لحاظ طول جاده های اصلی و فرعی جایگاه مهمی را در استان تهران دارد .
بروز حوادث و سوانح فراوانی در بخش هایی نظر سوانح ترافیکی و حوادث شغلی در بخش کشاورزی ، صنعت و کارگری ضرورت اجرای برنامه جامعه ایمن را در این شهرستان اجتناب ناپذیر نموده است .

در جهت اجرای برنامه پیشگری از حوادث به کمک مدل برنامه جامعه ایمن ، با مشارکت شهروندان و مدیران و مسئولین شهری ، ضمن ترویج فرهنگ ایمنی می توان ایمنی راهها ، معابر و محل زندگی را افزایش داد . همچنین آسیبها ، تالمات جسمی و روحی را برای جامعه به حداقل رساند .
سرمایه های کشور نیز به جای اینکه صرف درمان و توانبخشی گردد صرف بهبود و اصلاح نقاط حادثه ساز خواهد شد . آقای دکتر کرمانی در ادامه اظهار نمودند برابر هماهنگی انجمن جامعه ایمن کشور شبکه بهداشت و درمان با مشارکت شهرداری فیروزکوه درنمایشگاه ایمنی و محیط زیست که از ۱۲تا ۱۵ دیماه برگزار گردید در این نمایشگاه حضورداشته و اقدامات وعملکرد خود را در زمینه جامعه ایمن به نمایش گذاشتند و علاقمندان میتوانند همه روزه درتاریخ یاد شده از نمایشگاه و غرفه مربوطه بازدید نمایند .

اخبار قبلی
شروع بازدید زمستانه و آموزش موارد ایمنی توسط واحد آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری
اخبار بعدی
آماده باش مدیریت بحران شهر فیروزکوه
فهرست