تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی

بمناسبت ميلاد بانوي پيام آور كربلا حضرت زينب كبري(س) و روز پرستار ، مهندس پرج شهردار فیروزکوه به همراه سرهنگ فاضلی فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان ، معاونت اجتماعی پلیس فتا شرق استان تهران و جلال بنار عضو شورای شهر با حضور در بيمارستان امام خمینی از مقام و منزلت پرستاران تجليل به عمل آوردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه : بمناسبت  میلاد فرخنده و مبارک بانوی اسلام حضرت زینب(س) و روز پرستار مهندس پرج ، سرهنگ فاضلی و معاونت محترم اجتماعی پلیس فتا شرق استان تهران از پرستاران و کادر درمان بیمارستان  با اهدای گل تقدیر و تشکر نمودند .
مهندس پرج : بانوی اسلام حضرت زینب کبری (س) را اسوه ی صبر و شجاعت  و بانوی پرچمدار کربلا خواند و گفت : انشااله در این روز که بنام روز پرستار شناخته شده است پرستاران زحمتکش با الگو قرار دادن آن بانوی گرانقدر در تمام مراحل زندگی رضایت خداوند را در نظر داشته باشند .
سرهنگ فاضلی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه نیز پرستار را محرم و غمخوار بیمار دانست و افزود : پرستاری یکی از مشاغل سخت و پرزحمت است که انشااله در نزد خداوند ماجور است ولی مسئولین هم باید به مشکلات و دغدغه های این قشر زحمتکش توجه بیشتری داشته باشند .

 

اخبار قبلی
پیام تبریک شهردار فیروزکوه بمناسبت ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار
اخبار بعدی
تشریح برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر در دهه مبارک فجر
فهرست