برگزاری جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بهار و مهمانان نوروزی 95

به نقل از روابط عمومی شهرداری :

پیرو دستورالعمل ابلاغی از سوی استانداری و ستاد تسهیلات دائمی سفر شهرستان ،جلسه هماهنگی « ستاد استقبال از بهار و مهمانان نوروزی 95 » با مسئولیت شهرداری و عضویت ادارات در روز دوشنبه مورخ 10/12/94 در دفترکار شهردار برگزار گردید.نخست آقای مهندس پرج شهردار فیروزکوه ضمن قدردانی از زحمات اعضاء ستاد درنوروز 4 به بیان اهمیت و ضرورت ارائه خدمات شایسته به مسافرین و مهمانان در طول ایام نوروزی بدلیل موقعیت شهرستان فیروزکوه بعنوان اولین شهر ورودی استان تهران پرداخته در ادامه اعضاء هم نسبت به اعلام طرح و برنامه خود مطالبی را بیان داشته و در پایان مصوبات جلسه بشرح ذیل اعلام گردیده است.

1- مقرر گردید ادارات ذیربط نسبت به تهیه و ارسال لیست کشیک به میراث فرهنگی وگردشگری ، شهرداری حداکثر تا 14/12/94 اقدام نمایند تا میراث فرهنگی وگردشگری نسبت به تهیه کتابچه مربوطه اقدام و در اختیار شهرداری و ادارات مربوطه قرار دهد.
2- مقرر گردید شهرداری نسبت به برپایی سفره هفت سین در مبادی ورودی شهر اقدام و ادارات ذیربط نظیر هلال احمر ، نیروی انتظامی ، راهور ، میراث فرهنگی و گردشگری و … هم نسبت به استقرار امکانات و نیروها آنهم با هماهنگی کامل با شهرداری در مکانهای مورد نظر اقدام نماید و مدیریت نیروهای حاضر در جایگاه مربوطه در طول مدت برعهده شهرداری می باشد.
3- مقرر گردید اداره هلال احمر نسبت به تهیه و نصب چادر در ورودی و خروجی شهر جهت استفاده مسافرین اقدام نماید.
4- حفظ و حراست از امکانات و تجهیزات موجود در کانکس ها و … برعهده ادارات ذیربط بوده و در این خصوص نیروی انتظامی همکاری لازم را معمول خواهد داشت.
5- اداره راه و شهرسازی و شهرداری نسبت به رنگ آمیزی جداول سطح شهر و نظافت و پاکسازی معابر و میادین و چراغانی سطح شهر و آماده سازی فضای شهری و سفره هفت سین در ورودی شهر اقدام نماید.
6- موافقت گردید ستاد استقبال ازبهار از 27/12/93 با حضور مسئولین ادارات ذیربط افتتاح و رسماً فعالیت خود را شروع نمایند.
7- مقرر گردید اداره میراث فرهنگی نسبت به تهیه و ارائه بوروشورهای معرفی اماکن تفریحی در سطح شهر اقدام نماید.
8- بمنظور ساماندهی به وضعیت نصب بنر توسط ادارات سطح شهر مقرر گردید کلیه ادارات با نظر و نظارت کامل شهرداری اقدام نمایند در غیر این صورت بنر و پوسترهای نصب شده توسط شهرداری جمع آوری خواهد شد.20160229_102925

اخبار قبلی
تدوین و ابلاغ برنامه های شهرداری در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری
اخبار بعدی
تولید و پرورش بیش از 10 هزار قلمه و گلدان از انواع گل و درختچه توسط واحد فضای سبز شهرداری در مرکز تولیدات گل و گیاه
فهرست