بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی از سالمندان شهر

? آقای جفر پرج شهردار فیروزکوه به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس کمیته امداد امام خمینی «ره » شهرستان به مناسبت 10 مهر روز جهانی سالمندان با حضور در منزل چند چهره سالمند شهر از آنان تفقد نمودند.

? شهردار فیروزکوه گفت : سالمندان که به عنوان سرمایه های واقعی کشور بوده و تجارب ارزنده آنان در طول زندگی و گذران احوالات زمان بر آنها سبب به وجود آوردن کوله باری از تجارب زندگی در آنها شده است امروز سرمایه های واقعی هستند.
? آقای جفر پرج با اشاره به اینکه آدمی بعد از گذر از دوران کودکی ،نوجوانان ،جوانی و میانسالی وارد این برهه از زندگی می شود گفت :این دوران دوران طلایی و به مانند تولد دیگر برای هر فرد است و بسیاری از روانشناسان خصیصه کودکان و سالمندان را در یک راستا می دانند .

? شهردار فیروزکوه اضافه کرد :با توجه به اینکه این دوره در انتظار همه افراد خواهد بود تصریح کرد :وظیفه فرزندان و اطرافیان اینگونه افراد علاوه بر تکریم و احترام هر چه تمام تر به این سرمایه های اجتماعی ،استفاده از دانش و تجارب آنها و الگو قرار دادن این تجارب ناب در تمامی مراحل زندگی است .

? آقای جفر پرج در پایان خاطر نشان کرد :روز 10 مهر نباید تا سال بعد به تاریخ سپرده شود و تفقد و دلجویی و حادث شدن براحوال این گونه افراد باید عادت ماهانه ،هفتگی و یاد شاید روزانه باشد.

? گفتنی است ،آقایان نیما سراج و محمد فاضل شریعت زاده به همراه آقای ارجمندیان ریاست کمیته امداد امام خمینی «ره» شهرستان در این بازدید آقای شهردار را همراهی می نمودند.

 

photo_2016-10-05_10-42-54

photo_2016-10-05_10-43-19

 

 

اخبار قبلی
پیام تبریک آقای مهندس پرج ،شهردار فیروزکوه به مناسبت هفته نیروی انتظامی
اخبار بعدی
پیام تسلیت آقای مهندس پرج به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم
فهرست