ابلاغ چارت و ساختار سازمانی و اداری جدید شهرداری فیروزکوه توسط استانداری

با ابلاغ چارت و ساختار سازمانی و اداری جدید به شهرداری فیروزکوه گام های ترقی شهر فیروزکوه محکم تر از گذشته برداشته می شود .

مهندس پرج شهردار فیروزکوه با اعلام این خبر اظهار داشت با پیگیری های مکرر خوشبختانه چارت سازمانی و تشکیلاتی شهرداری فیروزکوه تصویب و رسماً در روز یکشنبه 23 آبان ماه توسط جناب آقای الماسی مدیرکل محترم امور شهری و شوراهای استانداری تهران به اینجانب ابلاغ شد .

مهندس پرج در ادامه گفت در ساختار اداری جدید شهرداری سازمان حمل و نقل همگانی فیروزکوه و حومه که چندین سال شهرداری به دنبال اخذ مجوز سازمان مربوطه با هدف رفع مشکلات حمل و نقل و استفاده از تسهیلات و خدماتی که توسط دولت به سازمان های حمل و نقل همگانی در سطح شهر تخصیص داده شده بود این مقام اجرایی تاکید کرد : متاسفانه بدلیل فقدان سازمان همواره در جذب و ارائه خدمات به رانندگان و شهروندان محروم بوده ایم .

شهردار فیروزکوه خاطرنشان کرد : خوشبختانه در این ساختار جدید تصویب گردید که مقدمات شکل گیری هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان در آینده ای نزدیک با همکاری شورای محترم اسلامی شهر و استانداری محترم در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت .

وی در پایان گفت امید می رود با بستر سازی مناسب شورای اسلامی شهر و مساعدت استانداری محترم رنگ و رخسار پیشرفت در شهر ملموس تر شود .

 

 

« شهرداری فیروزکوه نهاد خدمت ، نماد توسعه »

 

اخبار قبلی
پیام تبریک مهندس پرج شهردار فیروزکوه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی
اخبار بعدی
سازمان حمل و نقل عمومی در فیروزکوه راه اندازی می شود
فهرست