گزارش عملکرد 8 ساله شهرداری فیروزکوه تدوین شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه اظهار داشت: بنابر تأکیدات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، استانداری تهران و فرمانداری شهرستان در خصوص تهیه و ارائه گزارش عملکرد 8 ساله و ازسویی انجام تکلیف قانونی وعمل به یکی از مهم‌ترین وظایف ذاتی و قانونی شهرداری‌ها در خصوص ارائه گزارش عملکرد مستمر برای آحاد شهروندان وهمچنین در راستای تنویر افکار عمومی، بسترسازی توسعه پایدار و تبیین شاخص‌های عملکردی، واحد روابط عمومی شهرداری فیروزکوه انجام این مهم را در دستور کار خود قرار داد.

عظیم زاده افزود: شهرداری فیروزکوه با همکاری شورای اسلامی شهر طی سال های گذشته به صورت مستمر و در بازه‌های زمانی مختلف 6 ماهه، یک ساله، چهار ساله و … نسبت به ارائه این گزارش ها به ‌صورت مستند، آماری و مصور اقدام کرده است که همزمان با آغاز سال 1400، با جمع بندی اقدامات و گزارشات، گوشه ای ازگزارش عملکرد 8 ساله خود را با نگاه به شاخص ها و مقایسه آن با ادوار گذشته تهیه و تدوین نمود.

وی تصریح کرد: گزارش عملکرد 8 ساله شهرداری فیروزکوه با عنوان روایت خدمت، در 6 بخش شامل مقدمه، عملکرد از نگاه شاخص ها، سازمان حمل و نقل شهرداری، آتش نشانی و خدمات ایمنی، پروژه ها و خدمات شهرداری و پروژه های شهرداری از نگاه تصویر تنظیم شده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بیان داشت: متن کامل روایت خدمت در تارنمای اطلاع رسانی شهرداری فیروزکوه به آدرس www.firuzkuh.ir قابل مشاهده و دریافت است.

وی در پایان اظهار داشت: همچنین ازعموم شهروندان و فرهیختگان درخواست میگردد تا با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، مجموعه شهرداری را در راستای خدمت به شهروندان، توسعه، عمران و آبادانی شهر، همانند گذشته یاری نمایند.

اخبار قبلی
ملاقات مردمی شهردار فیروزکوه برگزار شد
اخبار بعدی
آغاز برداشت میدانی بازنگری طرح تفصیلی فیروزکوه
فهرست