گام های پایانی پروژه ساختمان تجاری شهرداری فیروزکوه.

شهردار فیروزکوه با اشاره به عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان تجاری شهرداری فیروزکوه گفت: اين مجتمع در دو طبقه و در خیابان پاسداران شهر فیروزکوه احداث شده و با برنامه ریزی انجام شده با انجام مراحل پایانی به بهره برداری خواهد رسید.
جعفر پرج در گفتگویی اظهار داشت: مراحل اوليه احداث اين پروژه، شامل تهیه نقشه اين طرح از سال 91 آغاز شده و در حال حاضر عمليات نماکاری و گچ کاری در حال اجرا است.
وی افزود: اين مجتمع با زيربنای 575 متر مربع دارای دو طبقه با کاربری تجاری است.
شهردار فیروزکوه بيان كرد: تعدادی زمين در نقاط مختلف شهر وجود داشت كه مالكيت آنها در اختيار شهرداری بود اما هيچگونه استفاده بهينه ای از اين زمين ها نمیشد.
وي گفت: با هدف ايجاد درآمد پايدار و احياء زمين های تحت مالكيت شهرداری در چند سال اخير، عمليات احداث چندين مجموعه تجاری در دستور كار اين شهرداری قرار گرفت.
شهردار فیروزکوه اظهار كرد: عمليات احداث مجتمع تجاری در خیابان پاسداران، احداث مجموعه تجاری در نزدیکی آستان مقدس امامزاده اسماعیل (ع) و واحدهای تجاری شهرک مخابرات از جمله پروژه های اين شهرداری در چند سال اخير بوده كه 2 مورد از اين پروژه ها تكميل و به بهره برداری هم رسيده است.
پروژه مجتمع تجاری شهرداری فیروزکوه در خیابان پاسداران و در دو طبقه شامل 9 واحد تجاری در طبقه همکف و 16 واحد در طبقه اول در زمینی به مساحت 575 متر مربع با کاربری تجاری احداث خواهد شد.
اخبار قبلی
بازدید شهردار از عملیات اجرایی پروژه پل 18 متری و حفر پایه های پل.
اخبار بعدی
روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر گرامی باد.
فهرست