کلنگ آغاز فاز اول طرح پایش تصویری شهر فیروزکوه به زمین زده شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز اول طرح پایش تصویری شهر فیروزکوه با حضور فرماندار، شهردار فیروزکوه، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

جعفر پرج شهردار فیروزکوه در این مراسم اظهار داشت: کار مطالعات جامع پایش تصویری شهر فیروزکوه توسط مشاور ذیصلاح انجام و عقد قرارداد با پیمانکار جهت اجرای فاز اول این طرح و ارتقاء سیستم های موجود انجام شد.

وی افزود: برای انجام مطالعات تمامی نظرات و پیشنهادات دستگاه‌های امنیتی و انتظامی که علاوه بر شهرداری، بهره برداران این طرح هستند لحاظ و فاز اول اجرایی آن امروز آغاز شد.

پرج تأکید کرد: طرح پایش تصویری به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های شهری محسوب شده که برای کنترل هوشمند ترافیک، افزایش ضریب امنیت اجتماعی، کاهش هزینه‌های مدیریت شهری، ثبت دائم وقایع، جلوگیری از وقوع جرم و کار‌های غیر قانونی، کمک به مدیریت بحران و همچنین مدیریت متمرکز در نقاط مختلف کاربرد دارد.

شهردار فیروزکوه گفت: فاز اول اجرای این پروژه در ۸ نقطه با نصب ۲۳ دوربین به انضمام تجهیز مرکز مانیتورینگ و برقراری ارتباط با مراکز هدف اجرایی خواهد شد.

اخبار قبلی
آغاز طرح ساماندهی تابلو تبلیغاتی واحدهای صنفی فیروزکوه
اخبار بعدی
بررسی مشکلات مدیریت شهری شهرستان در نشست با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار
فهرست