پروژه های شهرداری در هفته دفاع مقدس افتتاح خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، مدیر روابط عمومی شهرداری فیروزکوه اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس چند پروژه شهرداری فیروزکوه افتتاح خواهد شد و پل معبر 18 متری پس از تکمیل عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت مسیر دسترسی پل در طرفین به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و برابر برنامه های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان، پروژه های شهرداری با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 550 میلیون تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر روابط عمومی شهرداری فیروزکوه در ادامه بیان داشت: برخی از این پروژه ها شامل فاز اول پارک ساماندهی خطوط لوله نفت در شهرک ولیعصر، فاز یک و دو پارک خلیج فارس، جایگاه سیار سوخت شهرداری، جدولگذاری معابر، لکه گیری آسفالت و احداث دیوار حائل سنگی است.

وی تصریح کرد: پروژه احداث پل معبر 18 متری جنب درمانگاه قدیم شهر که از طرح های مهم مدیریت شهری بود، علیرغم محدودیت های کرونایی در ابتدای سال آغاز و با برنامه ریزی به عمل آمده در موعد مقرر به اتمام رسید.

ایشان با اشاره به تملک زمین ایستگاه تحقیقاتی چغندرقند جهت تکمیل مسیر دسترسی پل گفت: این مهم با مساعدت مسئولین و مقامات سازمان تحقیقات کشاورزی کشور، پس از چندین جلسه کارشناسی و بازدید میدانی انجام شده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری فیروزکوه تأکید کرد: برای بهره برداری از این پل و بازگشایی معبر 18 متری، لازم است تا زیرسازی، آسفالت و جدولگذاری محدوده طرفین پل اجرایی شود که این دستور کار با نظارت واحد عمران شهرداری و مشاور پروژه و عملیات اجرایی آن توسط پیمانکار پروژه در حال انجام است.

ایشان در پایان افزودند: تکمیل این پروژه و بهره برداری رسمی از این معبر و پل که از جمله مطالبات دیرینه شهروندان است با جدیت پیگیری شده و امیدواریم با بازگشایی معبر و افتتاح رسمی پروژه یاد شده، بار ترافیکی خیابان پاسداران تعدیل شود.

اخبار قبلی
بازدید امام جمعه شهرستان از عملیات اجرایی بازگشایی معبر ۱۸ متری فیروزکوه
اخبار بعدی
افتتاح فاز اول پارک ساماندهی مسیر خطوط لوله نفت شهرک ولیعصر فیروزکوه در هفته دفاع مقدس
فهرست