همایش ملی روز شوراها با حضور رئیس جمهوری برگزار شد / شورای شهر فیروزکوه به عنوان شورای اسلامی شهر برتر استان تهران معرفی شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، همایش ملی روز شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور رئیس جمهوری در تالار بزرگ کشور برگزار شد.

در این مراسم ابتدا دکتر احمد وحیدی وزیر کشور و پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها به ایراد سخن پرداختند و پس از آن آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران سخنرانی کرد.

حدود ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر و روستا به نمایندگی از جامعه بزرگ شوراها در این مراسم حضور یافته اند که در ادامه از چند شورای برتر قدردانی به عمل آمد.

لازم به ذکر است که در استان تهران، شورای اسلامی شهر فیروزکوه در ارزیابی های به عمل آمده به عنوان شورای اسلامی شهر برتر استان تهران انتخاب و معرفی شد.

این افتخار و انتخاب به عنوان شورای شهر برتر برای اولین بار در تاریخ ادوار شورای اسلامی شهر فیروزکوه، توسط شورای ششم کسب شد.

در تقویم رسمی کشور ما (ایران) روز نهم اردیبهشت به عنوان روز شوراها یاد شده است.

اخبار قبلی
برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارگران در فیروزکوه
اخبار بعدی
تجلیل مسئولان شهرستان و کارکنان شهرداری از اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه به مناسبت روز شوراها و کسب عنوان شورای شهر برتر استان تهران
فهرست