عدم اخذ مبلغ ودیعه از مستأجران مجتمع تجاری شهرداری / تصفیه خانه کشتارگاه فیروزکوه آماده بهره برداری است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار فیروزکوه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص بهره برداری از مجتمع تجاری نگین شهرداری بیان کرد: بر اساس آیین نامه مالی شهرداری ها، شهرداری فیروزکوه در چندین مرحله مزایده واگذاری واحدهای مجتمع تجاری به صورت اجاره را برگزار نموده است که علیرغم پایین بودن مبلغ اجاره ماهانه و عدم اخذ مبلغ ودیعه در مقایسه با سایر واحدهای تجاری سطح شهر، این مزایده ها از استقبال خوبی برخوردار نبوده است.

پرج در ادامه افزود: پس از شناسایی مستأجرین و عقد قرارداد با برندگان مزایده در واحدهای همکف مجتمع تجاری، این مجتمع بازگشایی و مورد بهره برداری مستأجرین طرف قرارداد شهرداری قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه با اشاره به پروژه تصفیه خانه در کشتارگاه سنتی فیروزکوه تاکید کرد: مشکل نبود تصفیه خانه در کشتارگاه سنتی دام فیروزکوه بیش از دو دهه همواره مورد مطالبه کارگروه بهداشت، سلامت و امنیت غذایی شهرستان بوده است که هم اکنون مراحل پایانی نصب مخزن و دستگاه های تصفیه کننده بر روی حوضچه ها در حال انجام است.

شهردار فیروزکوه اذعان داشت: تاکنون نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان برای اجرای پروژه هزینه شده و این پروژه قبل از پایان سال و پس از تأییدیه اداره محیط زیست به بهره برداری خواهد رسید.

اخبار قبلی
بازدید فرماندار فیروزکوه از پروژه معبر 18 متری
اخبار بعدی
دیدار مسئول نظام مهندسی کشاورزی شهرستان با شهردار فیروزکوه
فهرست