شهربازی شهرداری فیروزکوه فک پلمب شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، مدیر روابط عمومی شهرداری فیروزکوه با اعلام این خبر گفت: در سال 97 با فراخون به عمل آمده به منظور جذب سرمایه گذار جهت تکمیل، مرمت و توسعه شهربازی، پس از طی روند مربوطه با بخش خصوصی به عنوان سرمایه گذار قرارداد منعقد شد.

وی اظهار داشت: متأسفانه پس از شروع پروژه، با خلف وعده سرمایه گذار در حوزه تهیه وسایل استاندارد و برند مواجه و پیمانکار در موعد مشخص شده نتوانست به تهعدات خویش عمل کند که براین اساس با دستور مرجع قضایی به دلیل اختلاف فی مابین شهرداری و بخش خصوصی، مجموعه شهربازی پلمب شد.

مدیر روابط عمومی شهرداری فیروزکوه اظهار داشت: پس از طی روند قضایی و قانونی، آرای قضایی صادره به نفع شهرداری قطعیت یافت و با دستور مقام قضایی، شهربازی شهرداری فیروزکوه فک پلمب شد.

ایشان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از ریاست دادگستری شهرستان فیروزکوه درخصوص تسریع در روند بازگشایی شهربازی، تصریح کردند: به زودی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر، چگونگی تکمیل، تجهیز، مرمت و استاندارد سازی مجموعه شهربازی و نحوه مدیریت و بهره برداری از آن، تعیین تکلیف و تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

اخبار قبلی
مکان استقرار کارگران فصلی فیروزکوه ساماندهی خواهد شد
اخبار بعدی
نصب و تعویض تمثال شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس
فهرست