سید محمد حسینی سرپرست معاونت شهرداری فیروزکوه شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار فیروزکوه با صدور ابلاغی سید محمد حسینی را به سمت سرپرست معاونت شهرداری فیروزکوه منصوب نمود.

در متن این ابلاغ آمده است:

به موجب این ابلاغ و نظر به شایستگی، تعهد و تجارب شما، بدینوسیله جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت شهرداری منصوب می نمایم تا ضمن استفاده از پشتوانه تجربی و سوابق موثر و مفید خود به منظور سازماندهی لازم به جهت ارتقاء کیفیت خدمات، رعایت موارد ذیل را مطمع نظر قرار دهید.

در این حکم مواردی همچون ثبت و امضاء مکاتبات درون سازمانی با ادارات، پاسخ استعلام های واصله با رعایت ضوابط و مقررات فنی و شهرسازی، ابلاغ آرای کمیسیون های ماده 100 و 77 مستقر در شهرداری، کنترل ساخت و ساز و نظارت بر مأمورین گشت ساختمانی، ساماندهی املاک و مستغلات شهرداری و پیگیری مطالبات معوقه شهرداری به عنوان بخشی از وظایف ابلاغی به ایشان ذکر شده است.

سید محمد حسینی سرپرست معاونت شهرداری فیروزکوه دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عمران گرایش مهندسی و مدیریت ساخت و از سوابق قبلی وی می توان به 10 سال سابقه به عنوان مسئول بازرسی شهرداری فیروزکوه و یک سال سابقه به عنوان کارشناس فنی و عمرانی شهرداری اشاره نمود.

گفتنی است که سرپرست معاونت شهرداری فیروزکوه، صبح امروز در جلسه شورای مدیران شهرداری فیروزکوه که با حضور شهردار و مسئولان واحدهای شهرداری فیروزکوه برگزار شد، معارفه گردید.

اخبار قبلی
نصب تابلوهای ترافیکی و هشداری LED توسط سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری فیروزکوه
اخبار بعدی
بررسی مشکلات شهروندان در ملاقات مردمی شهردار فیروزکوه
فهرست