دیدار مجموعه مدیریت شهری فیروزکوه با دادستان شهرستان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار و جمعی از مسئولان واحدهای شهرداری فیروزکوه با توحید مظفری دادستان شهرستان دیدار نموده و ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت دادستان فیروزکوه، به طرح مسائل و مشکلات در حوزه مدیریت شهری پرداختند.

مظفری در این دیدار اظهار داشت: قانونمداری، حفظ سلامت اداری و جلوگیری از فساد بایستی توسط مجموعه شهرداری با جدیت دنبال شود.

دادستان شهرستان در ادامه بر حفظ حقوق مردم تأکید کرد و گفت: شهرداری باید در تمام مسائل منافع عموم مردم را مدنظر داشته باشد و بر هزینه کرد منابع مالی دقت لازم را داشته و از هزینه های غیرضرور و خارج از حیطه عملکرد شهرداری خودداری نماید.

شهردار فیروزکوه نیز در این نشست بیان داشت: رویکرد شهرداری خدمت برای همه مردم با تکریم شهروندان و رعایت اخلاق مداری بوده و شفاف سازی فرآیندها و مسائل مالی و حفظ سلامت اداری از اولویت های مجموعه مدیریت شهری است.

صادقی افزود: ایجاد ظرفیت های مناسب برای درآمد پایدار و رفع مشکلات چندین ساله فیروزکوه پیگیری شده و با اجرای طرح های مختلف به دنبال افزایش رضایت و اعتماد عمومی هستیم.

اخبار قبلی
گزارش تصویری صدا و سیما از گلایه مردمی و پروژه های فعال شهری در دشت ناصر فیروزکوه / تأمین اعتبارات و عمل به تعهدات توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ضمانت اجرا و تکمیل پروژه ها
اخبار بعدی
بررسی مشکلات شهروندان در ملاقات مردمی شهردار فیروزکوه
فهرست