در دهه فجر 3 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری فیروزکوه افتتاح و کلنگ زنی می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار فیروزکوه در گفتگو با خبرنگاران گفت: همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر، 3 پروژه عمرانی و خدماتی در اين شهر با اعتبار 64.5 ميليارد ريال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

علیرضا صادقی شهردار فیروزکوه در خصوص پروژه های شهرداری در دهه فجر سال جاری تصریح کرد: یکی از پروژه های قابل افتتاح شهرداری، پروژه کانال زهکش و هدایت آب های زیرزمینی سه راه شهرک است که جهت رفع مشکل آب های سطحی و زیر زمینی این منطقه احداث و به بهره برداری رسیده است.

شهردار فیروزکوه افزود: این پروژه با اعتبار 32 میلیارد ریال به صورت کانال با ارتفاع 2 متر و عرض آبرو 70 سانتی متر و سرپوش کانال با دال بتن مسلح به طول کل 150متر و زیرسازی، جدولگذاری و روکش آسفالت معبر اشاره شده و اجرای نقب و کول گذاری معبر اصلی بلوار دانشگاه و اجرای حوضچه و ادامه کانال فوق به سمت خیابان زیر دانشگاه به طول 40 متر با همان مشخصات اجرایی شده است.

وی در ادامه به پروژه نصب و راه اندازی دکل مخابراتی  بی سیم شهرداری و لینک با  آتش نشانی و سایر واحدهای مربوطه اشاره کرد و اذعان داشت: این پروژه با اعتبار 2.5 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 1030 مترمربع در ارتفاعات بلندلو امین آباد و احداث دکل مخابراتی با ارتفاع 42 متر جهت ارتباط بی سیمی در زمان مأموریت های آتش نشانی و شهرداری افتتاح خواهد شد.

صادقی بیان کرد: مراسم کلنگ زنی پروژه احداث ساختمان اداری شهرداری در این دهه مبارک برگزار و فاز اول آن با اعتبار 30 میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

شهردار فیروزکوه در ادامه افزود: ساختمان اداری شهرداری فیروزکوه در چند فاز احداث خواهد شد که شامل زیربنا به مساحت 2285 مترمربع در 3 طبقه با اسکلت بتنی در زمینی به مساحت 2750 مترمربع، طبقه همکف 1100 متر مربع، طبقه اول 654 متر مربع، طبقه دوم 411 متر مربع و 120 متر مربع رواق جداگانه است.

وی در پایان اظهار داشت: برگزاری میز خدمت و پاسخگویی به درخواست های شهروندان، فضاسازی شهری به مناسبت دهه مبارک فجر و تخفیف 30 درصدی عوارض شهرداری از دیگر برنامه هایی است که در این ایام اجرایی خواهد شد.

اخبار قبلی
تداوم تلاش نیروهای خدمات شهری برای برفروبی و رفع یخبندان در سطح معابر فیروزکوه
اخبار بعدی
عملیات شبانه روزی برف‌روبی در شهر فیروزکوه / تردد در جریان است
فهرست