تلاش نیروهای شهرداری برای نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، با توجه به بارش برف، دبیر ستاد مدیریت بحران شهر فیروزکوه از تلاش عوامل و ماشین آلات تخصصی برای برف روبی و رفع لغزندگی معابر سطح شهر فیروزکوه خبر داد.

حسین شجاع، معاون خدمات شهری شهرداری فیروزکوه اظهار داشت: با توجه به تأکیدات شهردار محترم فیروزکوه در خصوص نحوه اقدام در زمان بارش ها، از نخستین ساعت ابتدایی بارش برف، تمامی تجهیزات برفی روبی واحد خدمات شهری اقدام به نمک پاشی و برف روبی از سطح کوچه ها و معابر سطح شهر نمودند.

وی افزود: اکیپ های اجرایی، ابتدا در معابر و میدان های پر رفت و آمد با در نظر گرفتن اولویت به نمک پاشی و برفروبی اقدام نموده و سپس در سایر معابر فرعی سطح شهر به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

دبیر ستاد مدیریت بحران شهر فیروزکوه تصریح کرد: نیروهای خدمات شهری شهرداری فیروزکوه همچنان به صورت مستمر در حال نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر هستند.

ایشان تأکید کردند: با توجه به كاهش دما و بارش برف و کولاک شدید، شهروندان از هرگونه تردد غیرضروری آن هم بدون زنجیر چرخ در سطح شهر خودداری کنند.

شجاع در پایان اظهار داشت: از شهروندان خواستاریم ضمن حفظ صبوری و جلوگیری از تردد غیر ضرور در سطح شهر، در صورت مشاهده گرفتگی معابر با شماره 02176442898 خدمات شهری شهرداری فیروزکوه تماس گرفته تا نزدیکترین اکیپ در حال فعالیت در محدوده حاضر و نسبت به رفع مشکل اقدام کند.

اخبار قبلی
تداوم عملیات اجرایی ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر و خیابان های شهر فیروزکوه
اخبار بعدی
ادامه عملیات نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر فیروزکوه
فهرست