تشریح آخرین مصوبات شورا از زبان رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه / تجهیز آتش نشانی و خدمات شهری فیروزکوه در دستورکار شورا و شهرداری

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، محمدرضا شهرآشوب در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شورای ششم در یکسال فعالیت خود، 1366 مکاتبه داشت که 523 مکاتبه و جلسه خارج شهرستانی بابت پیگیری و گره گشایی مشکلات شهر و مردم بود و نتیجه آن در دریافت بودجه های مناسب برای اجرای کارهای عمرانی شهر، قابل مشاهده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه افزود: شورای ششم در 14 مرداد 1400 فعالیت خود را آغاز کرد و پس از یکسال فعالیت تا 22 مرداد 1401، 102 جلسه رسمی و 184 مصوبه داشت.

وی ضمن تقدیر از اعضای کمیته انطباق فرمانداری جهت همکاری و همراهی مجموعه مدیریت شهری گفت: تمام مصوبات تا 22 مرداد 1401، با توجه به رعایت موارد قانونی در کمیته انطباق مصوب شد.

شهرآشوب بیان داشت: در هفته های اخیر نیز مواردی همچون اعطای مجوز به شهرداری جهت تجهیز حوزه خدمات شهری و ایستگاه آتش نشانی و خرید یک دستگاه تانکر آب، یک دستگاه لودر، یک دستگاه نیسان سایپا جک دار و یک دستگاه وانت 2 کابین شاسی و واریز سهم شهرداری بابت دریافت یک دستگاه خودرو نیمه سنگین آتش نشانی تصویب شده است.

وی تأکید کرد: با توجه به درخواست شهروندان مواردی همچون اجرای دیوار سنگچین حائل واقع در شهرک کوهسار و کوی کوهستان 17 و اعطای مجوز به شهرداری جهت برگزاری مناقصه عمومی و انعقاد قرارداد با پیمانکاران واجد شرایط جهت لکه گیری و آسفالت سطح شهر نیز مصوب شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه تصریح کرد: جلسات شورا علنی است و غیر علنی نیست و همان طور که بسیاری از شهروندان در جلسات حضور داشتند سایر شهروندان هم می توانند در صورت تمایل حضور داشته باشند و از روند مصوبات مطلع شوند.

شهرآشوب در پایان اظهار داشت: در حوزه گرامیداشت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، دو مورد همچون جابجایی وسایل بازی فاز 1 پارک امیری فیروزکوهی جهت آماده سازی محل تدفین 2 شهید والامقام گمنام و اعطای مجوز به شهرداری جهت ساخت و نصب تابلو تصاویر شهدا در بلوار های سطح شهر مصوب شده که نیاز به تأیید کمیته انطباق فرمانداری برای اجرا دارد.

اخبار قبلی
بررسی مسائل و مشکلات حوزه راه و شهرسازی در نشست مشترک مسئولان شهری با مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران
اخبار بعدی
رفع مشکل ترافیک شهری خیابان پاسداران در دستور کار شهرداری / پیگیری توافق با راه آهن جهت احداث تقاطع همسطح در خط مثلث
فهرست