برنامه ریزی برای احداث پارک بانوان در فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، شهردار فیروزکوه در حاشیه جشن یک سالگی ورزش بومی و محلی بانوان از برنامه ریزی برای ساخت پارک مجهز بانوان در مجموعه خلیج فارس فیروزکوه خبر داد.

علیرضا صادقی با اعلام این خبر گفت: در طرح ساماندهی مجموعه خلیج فارس فیروزکوه که حدود ۲۰ هکتار وسعت دارد، ساخت پارک بانوان پیش بینی و طراحی شده است.

شهردار فیروزکوه که میهمان جشن یک سالگی ورزش بومی و محلی بانوان در دریاچه خلیج فارس این شهر بود افزود: این طرح با هدف گسترش ورزش همگانی در بخش بانوان و ایجاد شور و نشاط در بین زنان جامعه اجرا می‌شود و بخشی از آن تا سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: در مجموعه خلیج فارس فیروزکوه امکاناتی همچون پیست دوچرخه سواری، جاده سلامت، زمین‌های ورزشی، بازارچه صنایع دستی و باغ گل‌ها پیش بینی شده است.

علیرضا صادقی گفت: با تخصیص به موقع اعتبارات، این مجموعه تا دو سال آینده ساخته و به بهره برداری خواهد رسید.

نائب رئیس هیئت ورزش های بومی و محلی فیروزکوه اظهار داشت: با گذشت یکسال از فعالیت این هیئت در شهرستان موفق شدیم تا ورزش صبحگاهی را برای بانوان این شهرستان فعال کنیم.

مینا شهراشوب افزود: مسئولان برای افزایش بودجه و اجرای طرح‌های ورزشی برای بانوان شهرستان برنامه ریزی کنند چرا که نشاط و سلامتی بانوان یک شهر بر کل خانواده ها و مجموعه شهر تأثیر گذار خواهد بود.

اخبار قبلی
نیما سراج برای دومین سال متوالی نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران شد
اخبار بعدی
علف تراشی و پاکسازی حاشیه کانال ها
فهرست