بازدید نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی از پروژه کانال هدایت آب های سطحی شهرک کوهسار فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، نماینده مردم شریف شهرستان های فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان، شهردار فیروزکوه، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی از پروژه کانال جمع آوری و هدایت آب های سطحی شهرک کوهسار فیروزکوه بازدید نمودند.

پروژه ساماندهی مسیل های شهرک کوهسار در سال های گذشته با تخصیص اعتبار و اجرای کانال هدایت آب های سطحی در چند فاز مختلف اجرایی شده است که امسال نیز با توجه به تخصیص اعتبارات استانی و شهرداری، فاز ۴ پروژه کانال جمع آوری و هدایت آب های سطحی شهرک کوهسار فیروزکوه در حال اجراست.

لازم به ذکر است که پیگیری های نماینده مردم شریف فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی، استاندار تهران، فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در راستای رفع مشکلات مردمی و حریم مسیل کوهسار، منجر به تأمین اعتبار پروژه مذکور از منابع استانی و داخلی و اجرای فاز ۴ پروژه شده است.

اخبار قبلی
بازدید نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی از پروژه های شهری در دشت ناصر فیروزکوه
اخبار بعدی
تخصیص 14.5 میلیارد تومان اعتبار دولتی جهت اجرای پروژه های عمرانی شهری در فیروزکوه / رفع مشکل مردم همچنان نیازمند تخصیص اعتبارات
فهرست