استقبال مردم از رییس جمهور پرشور بود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، علیرضا صادقی روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری مراسم استقبال و حضور رئیس جمهور در فیروزکوه به خبرنگاران گفت: تمامی حوزه های خدمات شهری، آتش نشانی، عمرانی، حراست ، روابط عمومی طی سه روز گذشته به طور شبانه روزی فعال بودند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده، توضیح داد: پاکسازی محیط شهری ، پاکسازی محیط اطراف دانشگاه،آماده سازی سالن جایگاه ، نصب و اطلاع رسانی بنرها، اطلاع رسانی فضای مجازی، برخی از اقدامات انجام شده است.

شهردار فیروزکوه ادامه داد: برای اجرای اموری مانند پذیرایی و اسکان که در این مراسم از مجموعه اداری شهرداری هم کمک گرفتیم و برخی از موارد را با دستگاه‌های دیگر هماهنگ کردیم.

صادقی از استقبال پر شور شهروندان در این آیین خبرداد و اظهار داشت: استقبال شهروندان خوب و در حد شهرستان بود.

وی ادامه داد: در ابتدا مقرر شد که دیدار رئیس جمهور با نخبگان باشد و با تصمیمی که برای ملاقات عموم گرفته شد صدها صندلی به ظرفیت محل برگزاری مراسم، سالن ورزشی دانشگاه آزاد اضافه وسکوهای کنار سالن نیز در اختیار شهروندان قرار گرفت.

شهردار فیروزکوه افزود: هزاران نفر از شهروندان ولایتمدار برای استقبال از رئیس جمهور در سالن و تعداد زیادی از شهروندان در محوطه بیرونی حضور داشتند .

صادقی گفت: برای تردد و حمل و نقل شهروندان ۵۰ دستگاه تاکسی تامین شد و دو پارکینگ هم در محوطه بیرون دانشگاه آزاد برای پارک خودروها تامین و راه اندازی شد تا شهروندان بتوانند خودورهای خود را پارک کنند.

اخبار قبلی
عملیات شبانه برف‌روبی در شهر فیروزکوه / تردد در جریان است
اخبار بعدی
بازدید مسئولان شهرستان از پایگاه موقت انتقال خون در فیروزکوه
فهرست