آماده‌باش آتش نشانی فیروزکوه برای چهارشنبه آخر سال / شهروندان به منظور رعایت نکات ایمنی و جلوگیری از شیوع کرونا از خانه‌های خود بیرون نیایند.

ئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فیروزکوه از آماده باش آتش‌نشانان برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال‌ در این شهر خبر داد.

محرابیان اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و سرعت سرایت این ویروس و توصیه‌های اکید مبنی بر عدم حضور در تجمعات، انتظار می‌رود شهروندان به منظور رعایت نکات ایمنی و به علت شرایط ناشی از شیوع این بیماری از خانه‌های خود بیرون نیایند.
رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همچنین از خانواده‌ها خواست: به فرزندان خود در مورد خطرات بازی با آتش و مواد محترقه و منفجره آگاهی لازم را بدهند و از آتش زدن لاستیک، هیزم و کارتن، چه در واحد‌های مسکونی و چه در معابر، کوچه و خیابان خودداری کنند.
ایشان با اشاره به حضور مستمر نیروهای آتش‌نشانی در ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری، یادآور شد: به والدین جدا توصیه می‌شود مراقبت بیشتری در خروج فرزندان از منزل داشته باشند، زیرا هرچند که آن‌ها دست به بازی خطرناک نزنند، اما حضور آن‌ها در محوطه‌ای که دیگران در آن با آتش و مواد محترقه بازی می‌کنند عمدا و ناخواسته سلامتی آن‌ها را نیز در معرض خطر جدی قرار می‌دهد.
محرابیان تأکید کرد: دغدغه اصلی سال‌های گذشته مصدوم یا مجروح شدن شهروندان بدلیل استفاده از مواد محترقه و انفجار آن بود اما امسال شیوع ویروس کرونا بر این نگرانی ها افزوده است که انتظار داریم مردم با مشارکت و همراهی خود از برگزاری این سنت خودداری کنند.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر جامعه در شرایط خاصی قرار دارد و انتظار می‌رود مردم نیز در این شرایط، رفتار و عکس‌العمل‌های آگاهانه و مقتضی با زمان را نشان دهند تا مشکلات هرچه سریع‌تر رفع‌ شده و مشکل جدیدی پیش‌ نیاید.

اخبار قبلی
توصیه های فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه درخصوص پیشگیری از سرقت منزل
اخبار بعدی
چرا باید در_خانه_بمانیم؟
فهرست