آخرین وضعیت سیل فیروزکوه از زبان شهردار/امدادرسانی تا پاکسازی تمام منازل و محله پیام فجر ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه، علیرضا صادقی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای مقابله با سیل اظهار داشت: در پی بارندگی‌های شدیدی که دیروز در اطراف شهر فیروزکوه رخ داد از سه نقطه آب از بالادست وارد شهر شد.

وی افزود: اولین نقطه درگیری با سیل از روستاهای جلیزجند و نام آور و منطقه ساواشی بود که آب به دشت کلفور رسید و از طریق همان رود از محدوده شهر خارج شد.

شهردار فیروزکوه در ادامه گفت: از سمت روستای کمند و طرود و جاده سمنان هم آب وارد شهر شد که آن هم از طریق رودخانه گورسفید از شهر خارج شد و همچنین از سمت منطقه اندور و بالادست این منطقه آب و سیلاب زیادی وارد شهر شد که به داخل منازل مسکونی محله پیام فجر وارد شد.

صادقی تصریح کرد: همه مسئولان شهرستان و دستگاه‌های خدمات رسان حضور به موقع داشته و در بسیاری از منازل مسکونی و مدرسه واقع در این شهرک گل و لای زیادی وارد شد که تا آخر شب همکاران شهرداری در منطقه حضور داشتند و توانستیم بسیاری از گل و لای و آب‌های داخل منازل مسکونی مردم را تخلیه کنیم.

شهردار فیروزکوه در پایان خاطرنشان کرد: امدادرسانی ادامه دارد تا تمام منازل و محله را پاکسازی کنیم و پس از آن نیز بازسازی خیابان ها و کوچه ها انجام خواهد شد.

اخبار قبلی
صدور هشدار جاری شدن سیلاب در فیروزکوه
اخبار بعدی
بازدید مسئولین استانی و شهرستانی از مناطق سیل زده شهر فیروزکوه
فهرست